OD Vágner, váš partner již od roku 1907

Jako zástupcům již čtvrté generace rodiny Vágner je naší vizí pokračovat v historické tradici a být silným, moderním a prosperujícím partnerem, který pomáhá zákazníkům v zajištění především papírnických, sportovních a hračkářských potřeb.

Naše dlouholetá tradice zavazuje

Jedna z nejznámějších hlavních tepen města Brna vedoucích z náměstí Svobody – ulice Česká, je více než 100 let sídlem unikátního obchodního domu, jehož modrá hvězda ve znaku má své důstojné místo hned vedle jména Vágner. Tak jako patří hvězda ke jménu Vágner, patří obchodní dům na tak významnou ulici v centru města Brna. Rodinná společnost Vágner byla založena v roce 1907, jejíž zakladatel Karel Vágner se zpočátku specializoval na obchod koloniálním zbožím a již od počátku i zbožím papírnickým. Filozofií prodeje obchodu našeho předka pana Karla Vágnera byla nejen prodávat, ale součástí prodeje byl profesionální přístup k zákazníkům a poradenství v oblasti papírnického a kancelářského zboží. Obchodní dům si od počátku tímto způsobem zajišťoval dostatek svých zákazníků a díky neustále se rozvíjejícímu sortimentu, který se vždy přizpůsoboval době a potřebám kupujícím, si snaží udržet tento trend až do dnešní doby.

Papírnictví je nadále naší hlavní vášní

Našim zákazníkům nabízíme nákup specializovaného značkového zboží, nejrozmanitějšího papírnického sortimentu různých barev, gramáží, rozměrů a kvality s profesionálním přístupem obsluhy a poradenstvím. Jako další předností prodeje zmíněného sortimentu je možnost si jej prohlédnout a vyzkoušet. Široká nabídka umožňuje nakupovat jednotlivé druhy papírnických nebo kancelářských výrobků již od jednoho kusu. Díky těmto možnostem, obchodní dům vytrvale odolává konkurenci, a v poslední době i prodeji na internetu. Prodejní plocha papírnického a kancelářského zboží v obchodním domě se rozšířila a patří mezí největší prodejny v České republice.

Rozšiřujeme sortiment

Kromě papírnického sortimentu, kancelářského zboží a psacích potřeb nabízíme ve 2. patře nejširší nabídku modelářských potřeb pro všechny věkové kategorie, ale především rozsáhlý sortiment výtvarných potřeb včetně prostoru, ve kterém se pravidelně konají workshopy a výtvarné kurzy pro všechny zájemce.

Kompletní sortiment sportovních potřeb a doplňkového zboží včetně pomůcek na fitness, plavání a rehabilitaci najdete ve 4. patře a hračkářství se širokou nabídkou stavebnic, stolních her a dřevěných hraček v patře třetím.

Další zboží a služby

V rámci dalšího sortimentu nabízíme módní šperky a dárkové zboží. Nedílnou součástí nabídky jsou také služby jako například výroba klíčů, razítek, štítků a sportovních pohárů.

Pekárna

V přízemí jsme ve spolupráci se společností Makovec otevřeli pekárnu s kávovým barem, která nenabízí pouze kvalitní a čerstvé pečivo, ale také výtečnou kávu, zákusky a další dobroty.

3 4