Vítejte u Vágnera!

Jedna z nejznámějších tepen města Brna ulice Česká, je už více jak 100 let sídlem unikátního obchodního domu, jehož modrá hvězda ve znaku má své důstojné místo hned vedle jména Vágner.

Jak to vlastně všechno začalo?

Rodinnou společnost Vágner založil v roce 1907  Karel Vágner, který se věnoval obchodu s koloniálním a papírnickým zbožím. Jeho úspěch spočíval ve specializovaném luxusním psacím sortimentu a osobním přístupu k zákazníkům, kterým se snažil vždy dobře poradit. Na jeho přístup se snažíme navázat i dnes v dalších odděleních a službách, které postupně vznikly.

Umění dobře poradit

Věříme, že to je důvod, proč se k nám do hračkářství vrací babičky se svými vnoučaty, které si u nás jako školačky kupovaly v papírnictví sešity. Proč se do oddělení luxusního psaní stavují rodiče čerstvých absolventů univerzit s prosbou o radu, co zvolit jako dárek za promoci. Naši zákazníci oceňují osobní přístup také v tak specifických oborech jako jsou modelářské potřeby nebo výroba medailí a trofejí. Zároveň vědí, že jsme pro ně jistotou v případě, že potřebují nové klíče, směnit peníze, nebo si jen tak dát kávu.

Jsme místem, kde se už od roku 1907 cítíte dobře.

 

 

3 4